Finish Line Chill Zone

Kód: CZ0170101
499 Kč 412 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Chill Zone je vaše poslední záchrana v případě, že potřebujete uvolnit zarostlou sedlovku z rámu, zarezlý šroub, srostlý závit nebo znovu rozhýbat starý rezavý řetěz.

Detailní informace

Objem: 500 ml
Skladem (1 ks) | CZ0170101
Můžeme doručit do: 29.5.2024
499 Kč
412 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Chill Zone je vaše poslední záchrana v případě, že potřebujete uvolnit zarostlou sedlovku z rámu, zarezlý šroub, srostlý závit nebo znovu rozhýbat starý rezavý řetěz. Přípravek zmrazí jakýkoliv kov až na -45 °C. To způsobí zmenšení kovu a uvolnění spoje. Jednoduše stříkejte Chill Zone na předmět 10 až 20 sekund, počkejte 60 až 90 sekund a díl povolte.
Chill Zone je pravděpodobně nejpokročilejší penetrační přípravek proti korozi. Než zlomíte hůl nad zatuhlým šroubem v klice, zrezivělou pružinou přesmykače, zarostlou sedlovkou v rámu nebo zrezlým řetězem, vyzkoušejte Chill Zone! Díly na kole, které byste museli vyhodit, lze zrenovovat, abyste mohli další den zase jezdit.
Speciální chladicí médium zmrazí kov až na -45°C. To způsobuje smrštění kovu a vytváří mikrotrhliny v korozi a galvanicky tavených kovových částech. Penetrační separační prostředek se poté rozpadne a vyplaví rez. Díky Chill Zone získá většina zadřených dílů plnou funkčnost.

Jak používat: Jednoduše nastříkejte zrezivělou část po dobu 10 až 20 sekund a počkejte 2-3 minuty, než se uvolňovací prostředek plně vsákne a rozbije rez. U silně rezavých svařovaných dílů stříkejte déle (30-60 sekund), abyste dosáhli maximálního mrazivého účinku, a poté počkejte deset minut až jednu hodinu, než se rez důkladně rozloží. Při obnově řetězu jízdního kola namáčejte vždy jednu malou část.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe na kolo
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Kovové části
#sizes_table#: hidden

Finish Line Chill Zone

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: