Dne 26-29.9.2023 bude prodejna zavřená. Objednávky budeme zpracovávat po tomto datu. Děkujeme za pochopení.

Vado SL

1 položek celkem
93922 50 VADO SL 40 LMSTN BLKREFL HERO
94 000 Kč

Na trhu není jiný e-bike s takovou úrovní kvality jízdy, dojezdu, výkonu a zejména hmotnosti jako je Vado SL.

Kód: 93922-5003

Znepříjemněte zlodějům kol jejich život
K čemu je vám elektrokolo, když ho nemůžete nikam odvézt? Turbo Vado je vyrobeno tak, aby vás dopravilo do cíle a po dojezdu ho zamklo. Kolo má v rukávu několik triků, jak se bránit případným zlodějům.

Zámek systému Turbo
Pomocí aplikace Mission Control deaktivujte motor, čímž se Turbo stane pro případné zloděje nepoužitelným. Nikdo nemůže motor znovu zapnout bez vašeho osobního pinu.

Baterie je vyjímatelná a uzamykatelná
Je elegantně integrovaná, ale baterie Vado je také plně odnímatelná. Baterii můžete zcela vyjmout nebo ji na kole uzamknout.

Volitelné automatické řazení
Přestaňte myslet na řazení a soustřeďte se na jízdu. Como 5.0 IGH je vybaveno technologií plynulého řazení enviolo AUTOMATiQ, která vám umožní nastavit tempo šlapání a kolo se postará o zbytek. Systém využívá vnitřní převodový náboj (IGH) a řemenový pohon Gates namísto řetězu, takže už se nemusíte trápit s přehazovačkou nebo řetězem.

Vnitřní řazení v náboji
Systémy vnitřních nábojů s plynulým řazením enviolo odstraňují potřebu přehazovačky a udržují řazení uvnitř náboje mimo dosah povětrnostních vlivů.

Přehazovačka
Jednoduchý 11rychlostní systém přehazovačky SRAM využívá jeden převodník vpředu a super široký rozsah převodů vzadu, aby vám poskytl všechny převody, které potřebujete ke zdolání jakéhokoli kopce - bez zbytečně komplikovaného přehazování vpředu. Osvědčený systém přehazovačky nabízí nejefektivnější pohon, abyste co nejlépe využili energii baterie.