Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 3474 hodnocení
5
3393x
4
44x
3
15x
2
6x
1
16x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

VP Avatar autora Vladimir Prstecky Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.12.2019
Fakt super. Ochota, presnost, profesionalni pristup.
LK Avatar autora Lívia Kundisová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.12.2019
Všetko prebehlo v poriadku
DP Avatar autora David Pokorný Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2019
MH Avatar autora milan hrdina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2019
Spokojen
MV Avatar autora Martin Vašíček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.12.2019
PK Avatar autora Pavel kočenda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.12.2019
????krasna prace cena- dodani- baleni proste top shop jen muzu doporucit ????
LK Avatar autora Libor Kuna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.12.2019
Funkční, dobře zabaleno, jasný návod. Komunikace obchodu OK.
PU Avatar autora Pavel Urbášek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.12.2019
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.11.2019
+ Rychlé bezproblémové doručení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.11.2019
Vše super, doporučuji !
BU Avatar autora Barbora Uvírová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.11.2019
JR Avatar autora Jan Rejl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.11.2019
MH Avatar autora Martin Helcel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.11.2019
OM Avatar autora Ondřej Machoň Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.11.2019
DP Avatar autora Denisa Pszczolkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.11.2019
PP Avatar autora Paulina Porošinová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.11.2019
Rýchle dodanie, tovar skladom.
DD Avatar autora Darie Dytrychova/Synlab Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.11.2019
Super komunikace......
JB Avatar autora Jiří Berka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.11.2019
JS Avatar autora Jan Suchánek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.11.2019
Super ceny, skvělá rychlost doručeni, vřele DOPORUČUJI
FR Avatar autora Filip Ruttkay Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.11.2019
Vynikajúci eshop, ochotní, poradia

Ovládací prvky výpisu

3483 položek celkem