Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3419 hodnocení
5
3338x
4
44x
3
15x
2
6x
1
16x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
IP
Ivan Prochazka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.2.2021
Velmi dobře vyřízeno.
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.2.2021
Vše bylo bez problémů.
DV
David Vládek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.2.2021
Naprostá spokojenost, pomoc s výběrem skialpového vybavení (lyže, vázání, boty, hole), doporučuji. :-)
S
Silvia
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.2.2021
velmi rychly a kvalitny nakup, velmi ochotny majitel
RB
Roman Babička
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.2.2021
Super jednání, naprostá profesionalita !!!!
Rychlé, vstřícné jednání. Bez problémů stornovali špatně zadanou objednávku, novou vyřídili obratem. Spokojenost. Spoleh.
PK
Pavel Kuba
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.2.2021
Obchod funguje výborně.
K
Kristýna P.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.2.2021
M
Martina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.2.2021
Obchod odporucam. Ustretova komunikacia, rychle dodanie tovaru.
T
Tomáš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.2.2021
Obchod dělají hlavně lidé kteří v něm pracují. Pán co volal a řešil semnou objednávku, profesionální přístup, nebyli jsem si jistí se správně zvolenou velikostí boty, poradil a ubezpečil. Ale Paní na prodejně!!!( jméno už nevíme, blondýna) úžasný přístup, i přes to že byl pátek odpoledne, navíc před zavírací dobou, nevěděla kde dřív skočit, pan majitel místo než by jí pomohl tak na ní přehazoval další a další úkoly, zákazníky a telefony... :-( Tohle vůbec profesionální nebylo. Ale paní prodavačka je mistryně improvizace, všechno zvládla s grácii ji vlastní!!! :-) Takové lidi by měl pan majitel platit zlatem!!! Takoví lidé dělají ten obchod, dobrou reklamu a také mu umí vydělat. Po sezoně by je měl na své náklady poslat někde do tepla na dovolenou, minimálně na 14 dnů :-) Příští sezonu se mu to mnohonásobně vrátí.
IN
Ivo Němeček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2021
Personál je profesionální, poradí, pomůžou, servis rychlý a dobré ceny.
A
Ambasador
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.2.2021
Opravdu super servis rychle jednani a nakup pres eshop prijemne vystupovani personalu
I
Ika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.2.2021
Objednávku jsem stornovala, nedorozumění na me straně. Komunikace ok.
Za komplikace se omlouvám. IK
MS
Monika Stohr
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.2.2021
Velmi spokojeni, dobra komunikace a vcasne doruceni.
PN
Pavel Nádrazský
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.2.2021
Úžasné jednání, odbornost a skvělý zákaznický přístup
PJ
Petr Jandač
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.2.2021
velmi rychlé a solidní jednání
+ Rychlé !!!
AN
Andrea Nováková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.2.2021
Jsem spokojená, objednala jsem si zboží, které nebylo skladem.
Komunikoval se mnou přímo pan majitel, aby se ke mně zvboží dostalo co nejdříve.
Osobní přístup rodinné firmy.
Všem doporučuji
