Řetězy 8 speed

Řetězy pro 8 rychlostí jsou určeny pro použití s převodovými systémy se 8 rychlostmi na kole. Tyto systémy jsou běžné u silničních kol, horských kol a jiných typů kol vybavených převodovými sestavami se 8 rychlostmi.

Řetězy 8 speed mají specifickou šířku, která je navržena tak, aby správně zapadala do ozubených kol a řetězových sestav 8 rychlostí. Je důležité používat správnou šířku řetězu pro daný převodový systém.

Řetězy 8 speed mají specifický tvar článků, který je optimalizován pro přesné zapadání do ozubených kol a přesný přenos síly. Tvary článků se mohou lišit v závislosti na značce a modelu řetězu.

Řetězy 8 speed jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které poskytují pevnost, trvanlivost a odolnost proti opotřebení. Jsou navrženy tak, aby odolávaly vysokým silám a otřesům při jízdě a zajišťovaly plynulý přenos síly.

Při výměně řetězu 8 speed je důležité vybrat správnou délku řetězu pro vaše kolo. Správná délka řetězu je klíčová pro správné fungování převodového systému a zajištění přesného a plynulého řazení. Je také důležité pravidelně provádět údržbu řetězu, jako je čištění, mazání a kontrola opotřebení, a včas vyměnit řetěz, jakmile dosáhne přijatelné míry opotřebení, aby se minimalizovalo opotřebení ozubených kol a zajištěna správná funkce převodů.

Nejprodávanější

ECNHG71C116I
596 Kč –16 %
Řetěz Shimano CN-HG71 6/7/8s
Vyprodáno
Kód: ECNHG71C116I
Původně: 596 Kč  (–16 %)
498 Kč
2 položek celkem
ECNHG71C116I
Akce
596 Kč –16 %
498 Kč

Řetěz Shimano MTB-ostatní, CN-HG71, 6/7/8s s čepem

Kód: ECNHG71C116I