Kenevo

RYCHLEJŠÍ V DRSNÉM TERÉNU
Elektrokolo Kenevo je bleskurychlé na těch nejdrsnějších stezkách. Dali jsme Turbo Kenevu lepší pohyb osy zadního kola směrem vzad, což zlepšuje jeho prostupnost drsným terénem a nebrzdí celé elektrokolo na velkých překážkách či kořenech. Znamená to větší setrvačnost, lepší ovládání a dosažení vyšší rychlosti tohoto celoodpruženého elektrokola na trailech.

TUŽŠÍ, LEHČÍ RÁM
Z rámu jsme odstranili celý kilogram, přičemž jsme zvýšili tuhost a ovladatelnost. Konstrukce rámu Sidearm přímo spojuje všechny tři montážní body zadní části a tlumiče, minimalizuje ohýbání rámu a maximalizuje vaši kontrolu nad nejdrsnějším terénem.

OD POHLEDU ROŠŤÁK
Kenevo je šíleně sebevědomá bestie. Kombinace dlouhého kokpitu, položeného úhlu hlavy a nízkého těžiště vám dává pocit stability, což usnadňuje udržení rychlosti v nepříjemných podmínkách.

VÍCE SÍLY. MENŠÍ HMOTNOST.
Turbo Kenevo má náš ultralehký a výkonný motor Specialized 2.1. Při maximálním výkonu asistence, je to jako mít čtyři stejné lidi pohánějící pedály - zesílení vašeho vstupu až o 410%.

VÍCE KILOMETRŮ NA KAŽDÉ NABITÍ
Na našem modelu Turbo Kenevo Expert jsme zvýšili kapacitu baterie o 40% a úhledně jsme integrovali tuto extra kapacitu do elegantní, tuhé spodní trubky. Na trialu tak dostanete více kilometrů a více sjezdů. Kolik kilometrů? Podívejte se na nový kalkulátor dojezdu Turbo.

2 položek celkem
98023 50 KENEVO COMP 6FATTIE DKMOS OAKGRN HERO
Novinka
139 000 Kč

Kenevo je nejschopnější eMTB, jaké můžete najít - se 180mm předním a zadním odpružením, nejplynulejším a nejvýkonnějším motorem a více kilometry na jedno nabití než kdykoli...

+ další
Kód: 98023-5202
98022 51 KENEVO COMP 6FATTIE FSTGRN PNGRN HERO
Akce Výprodej
175 000 Kč –31 %
119 990 Kč

Specialized Kenevo Comp 6Fattie satin forest green/pine green 2022

+ další
Kód: 98022-5304